Kvota oko dvice. Metnulo se 80 KM. Uzelo se 160. Ko prati fudbal, shvatiće, ko ne shvata, šta da mu čiko radi.
12 komentara
Komentariši
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Kvota oko dvice. Metnulo se 80 KM. Uzelo se 160. Ko prati fudbal, shvatiće, ko ne shvata, šta da mu čiko radi.
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
bravo ba, tako se kladi:o)
kladio sam se i kada smo pobijedili u Belgiji, i uzelo se, popilo se, prosulo se…:)
tako i treba s tom lovom, kako došla, nek’ i ode:o))
ma trebao si ono…ohoho više uložit. ovo sve nešta preopezno )
Prosli put je bilo teze ubost, a vise si zaradio. Haj’ plati kafu. 🙂
lunjo: čiko je široke duše. ne žali da prospe:)
thylla:uloži ti:)
ponistra:čim te nađem u Italiji, imaš espresdo:)
More, ja cu platiti birru. 🙂
birra je ona vaša talijanska piva. kad vidimi koliko su Talijani mahniti za špagetama, mi smo male mace u odnosu na bureke i ćevape.
jel ima mrve patriotizma u tebe 🙂
jok, ima u tebe:)
Ne pratim fudbal al sam shvatila da si dobar 160 keka
nije lose ;))