Imam druga na poslu. Za kratko vrijeme izgubio svu kosu, bradu, brkove. Ostalo mu još nekoliko zuba. Ni slučajno se nije sjebao. Ostao isti, vedri duh i zajebancija.
Istina – mlati alkohol i gudru. Živi punim jedrima. Nije za uzor slabašnim duhovima, ali je ostao svoj.
Lijepo je biti pozitivan, al bogme ti drug zvuči bolesno. Možda bi mogao bataliti alkohol i gudru, jer ko zna šta slijedi iza kose i zuba.
Rokeri kažu: “Sve se mijenja sem kamenja”.
Vedar duh, pola zdravlja. Mnogi se sekiraju zbog mnogo beznačajnijih stvari
Nije fazon ostati pozitivan kada je dobro, već kad zagusti.
E to se slažem!
Pogledaj film “Mali veliki čovjek” i scenu kad Dustin Hoffman kaže Martinu Balsamu, biznismenu i prevarantu, kome mušterije odsijeku ruku ili nogu, kad skontaju da ih je prevario: “Uvijek kad te sretnem, sve te je manje” a ovaj, sa osmijehom, odgovara: “Sve je to rizik poslovanja.” E to je ta pozitivna filozofija.