ne idealizuj

I najbolji imaju svoje mane. I najgori imaju vrline. Ništa nije kako kontaš. Ko puno idealizuje, puno se razočara. Do tebe je. I ne guraj sebe u prvi plan, sitni čovječe.

Komentariši